אהרון מושיחוב

מינהל: מרכז
אזור בחירה: פסגת זאב
אודות המועמד/ת:
עורך דין במקצועי, מגיע מבית מסורתי, המסורת חשובה.
אני בן לעדה הבוכרית יליד העיר ירושלים, נשוי לנטלה ואב ל4 ילדים מתוקים.
אוהב ללמוד, ובעזרת האהבה הזו זכיתי לרכוש לעצמי עוד שני מקצועות מחשבים וטכנאות שיניים.
ניהלתי שנים 3 מרפאות שיניים שונות.

הקהילה מאוד חשובה לי באופן אישי, אך לצערי לא הספקתי לעשות הרבה למען הציבור, תמיד היו לי חלומות ושאיפות להיות איש ציבור, אך הלימודים דחקו את השאיפות האלו מעט הצידה.
לאחרונה עם תחילת הסגר, שמעתי את נאקת התושבים רחוב שבו אני גר, על חוסר היכולת שלהם להתפלל, אז הקמתי יחד עם כל התושבים מניין, בהתחלה זה היה על המרפסות, ותוך זמן קצר עם הסרת הסגר מתוך אחריות המשכנו לקיים את התפילות ברחוב. משם המניין רק התפתח וזיכנו לקיים תוך שמירה על הכללים גם בחגים.
לפני כ8 היה הניסיון הראשון שלי, רצתי לבחירות

מהו המצע שלך – פסגת זאב מבחינתי היא עיר, ולשם אני שואף. בשנים הקרובות פסגת זאב צריכה להפוך להיות מקום חי תוסס, מזמין, שנזכה להקים כאן מרכז קניות, להגדיל את הקניון, לבנות תחנה מרכזית במרכז שתוכל להכיל את כל האוטובוסים שמגיעים מהישובים שבד"כ עוברים בתוכה. לבנות חנה וסע בכניסה של השכונה, להרחיב את הפעילות עם הנוער להמשיך בתנופת השיפוץ של הרחובות ולטפל אחת ולתמיד בהזנחה של גני המשחקים לילדים. לדאוג לפסי האטה בכל הרחובות בשכונה ולא להגיע למצב שהרכבים פוגעים באנשים ורק לאחר מכן מציבים אמצעי הגנה. לדאוג להקלות בבניה ובהרחבות עיריית ירושלים חייבת להאציל סמכויות לגדוע את הבירוקרטיה שלה. ללחוץ במקומות שצריך ללחוץ כדי שהפליטים שחיים מסביבנו יפסיקו כבר את השימוש בחומרי נפץ זיקוקים וכדומה. יש עוד הרבה רעיונות רק צריך רצון ותמיכה ציבורית לשינויים..