אודיה גודרד מושקוביץ

מינהל: גוננים
אזור בחירה: רסקו
אודות המועמד/ת:
אני מאוד אוהבת את השכונה. יש בה הכל מהכל, הילדים שלי נהנים מחברה מגוונת: צעירים ומבוגרים, ותיקים וחדשים, דתיים וחילונים, בעלי דירות ושוכרים. שכונה בנויה אבל ירוקה.
למרות שהארנונה שלנו היא מהגבוהות בעיר ניכר שיש פער גדול, גדול מידי, בין מה שאנחנו משלמים למה שאנחנו מקבלים היום. אני מעוניינת לקבל תמורה גבוהה יותר: בחינוך, בנקיון, במבני ציבור, בנגישות לתחבורה בשכונה, והיכולת ללכת בבטחה על מדרכה ולסוע על כביש (בלי שארגיש שאני בכרכרה).
ביולי האחרון היה מחסור בגנים בשכונה. כנגד כל הסיכויים ועל אף לחצים גדולים, הקמתי עם קבוצת הורים גן עיריה מקסים לילדי 4-5 ברחוב טוביה. ככלכלנית, הבאתי לוועדה שהתכנסה במנח"י עם נציגי העיריה את המידע ואת המתווה שאיפשר להתגבר על שיקולים לא ענייניים. היכולות הכלכליות והניסיון הרב בפיתוח עסקי שאני מביאה איתי ישפיעו על התאמה בין צרכי הציבור והתקציבים לבין מה שנקבל.
בתקופה הקרובה הולכים להיות שינויים גדולים עם הגשת תוכניות אב והתחדשות עירונית בשכונה. צריך היום נציג ציבור שמבין ביזנס, שידאג לאינטרס הציבורי ולשיקולים עניינים של התושבים. כאם לארבעה ילדים מתחת לגיל 7 אני רואה כל יום את ההזדמנויות שאפשר וצריך למנף בתחום של גנים ובתי ספר, פעילויות פנאי וקהילה, תשתיות ואיכות חיים גבוהה.
יש את הכסף ואנשים טובים, צריך עכשיו לכוון אותם לכיוון הנכון עבורנו.