גיגי מרדכי

מינהל: גינות העיר
אזור בחירה: מושבות
אודות המועמד/ת:
נולדתי בשנת 1961 וגדלתי כל חיי בבית שבו אני מתגורר היום. למדתי בבית הספר היסודי כרמלי, בעמק רפאים ומשם עברתי ללמוד בבית חינוך/ תיכון עירוני ג' וסיימתי ב"אורט נביאים" במגמת אדריכלות. התגייסתי בשנת 1979 לצנחנים ואף השתתפתי במלחמת שלום הגליל. שירתתי במילואים ביחידת הצנחנים, עד גיל 45. למדתי באקדמיה לאומנות ועיצוב "בצלאל" במגמת אדריכלות, וסיימתי עם תואר של אדריכל . כיום אני בעל חברת גינון ועיצוב נוף בשם "גני ישראל".
בצעירותי הייתי מדריך נוער במועדון הנוער עמק רפאים שהיה ממוקם ברחוב הצפירה.
מזה כ12 שנה אני מתנדב במד"א כנהג אמבולנס וכן מתנדב מזה 10 שנים ביחידת האופנועים והכוננים של מד"א. האופנוע נמצא ברשותי 24/7 ואני מוקפץ באופן תדיר לכל אירועי החירום כאן בשכונה ונותן מענה מיידי ראשוני.
כמו כן אני משמש כיו"ר עמותת "חסד ואמת" הנמצא ברחוב הצפירה.
מתוקף היותי מתנדב פעיל ביחידת אופנועי החירום והכוננים של מד"א, אני נותן מענה להרבה אנשים נזקקים גלמודים ונצרכים המתגוררים בשכונה שאף אחד לא מודע למצוקותיהם. אני רוצה לעזור להם ולחבר אותם לשירותי רווחה וסיוע בפרט בתקופה הזאת של הבידוד החברתי ואף להקים צוות מתנדבים שיסייע ויתן להם מענה פיזי, חברתי ואף כלכלי.
מעצם היותי מעורב במד"א אני נתקל בתופעות שעלו לאחרונה לסדר היום הציבורי והשכונתי ואני רוצה למצוא פתרונות מקומיים לשמירה על הבטחון האישי של תושבי ותושבות השכונה המתגוררים בסמוך למרחבים הציבוריים והפארקים העירוניים. אנשים רבים חשים חוסר בטחון במרחבים הללו.
בתחום התכנון העירוני – מעצם היותי אדריכל מוסמך, חשובה לי הנראות ושיפור פני העיר קרובים לליבי. הייתי שמח לקדם פרוייקטים שכונתיים סביבתיים לרווחת תושבי השכונה.