הנרי (רפאל) רוטנמר

מינהל: מרכז
אזור בחירה: פסגת זאב
אודות המועמד/ת:
רקע – שלום אני הנרי רוטנמר בן 30, עולה מצרפת וגר בפסגת זאב קרוב ל10 שנים. אני בא מתחום התקשורת , בעל ניסיון של יותר 10 שנים בתחום. כרגע בתפקיד ניהול בכירים. בעל ניסיון במשא ומתן ,וקידום פרויקטים במגוון תחומים. בעל מרץ רב. אפשר לומר גם כשרוני חברתי ואכפתי אני אדם שמציב מטרות ומבצע אותם על הצד הטוב ביותר ובעל ניסיון במגוון תחומי החיים.
מכיר את מערכת העירונית ויודע להתנהל מול הגורמים הרלוונטים הן בעירייה והן מול גופיים ממשלתיים. אני אוהב ללמוד מכל אדם ולהחכים לשמוע את הצד שני ואז להביע את דעתי אני רואה בזה כלי מאד משמעותי בחיי העשייה בעיקר החברתית.

עשייה ציבורית – אני מתנדב במשטרת ישראל וכן בארגון זק"א כ- 5 שנים. בנוסף אני חבר בעמותת חסד להנצחת ניצולי שואה ונפגעי פעולות איבה וחללי מערכות ישראל. כחלק מפעילויות העמותה אני מחלק בפסגת זאב ובמקומות נוספים חלוקה קבועה של מוצרי מזון ולחם על בסיס שבועי וכן סלי מזון מורחבים בחגי השנה כמו קימחא דפיסחא, מכירות חסד ועוד מגוון תחומים אני משמש כאוזן קשבת וכפעיל חברתי וכגשר בין הקהילות בשכונתינו בעיקר בפסגה מרכז עוזר לאנשים חסרי ידע בתחום העירוני בהגשת בקשות מול העיריה וקידומם המוטו שלי שמלווה אותי בחיים זה " לרחם לוותר ולעזור " לכל אדם
מצע –
1) להיות אוזן קשבת לכולם, אין תושב שלא יכיר במינהל. כל תושב שיידע שהכתובת שלו לכל דבר בשכונה זה המינהל.
2) לקדם מיזמים חברתיים והתנדבותיים לגיל הזהב ולכל גיל ע"י הבאת גופיים חברתיים כמו יד שרה , עזר מציון ועוד .. בכדי לתת לאותם אנשים סיפוק בחיי היום יום ולהכניס אותם למעגל העשייה החברתית.
3) לקדם מיזמים ביחד עם בעלי העסקים למען קידום העסקים בשכונה בדגש על הצבת יעדים ומעקב ייעולי.
4) לקדם פעילות רחבת אופק למען הנוער בשכונה ע"י שימוש נכון בתקציבים שמגיעים לצורך כך.
5)לבדוק את התחומים שלא קודמו או לא נוהלו נכון מכל סיבה שהיא, ויכולים לתת לתושבים איזו שהיא תקווה לאיכות חיים טובה יותר ופשוט לקדם אותם.
6) החשוב מכל ואני הראשון לעשות זאת. לפרסם את שמות נבחרי הציבור לתושבים . מספרי טלפון , תחומי עיסוק וזמינות לכל אזרח כולל ישיבות מידי שבוע לזמן מוקצב עם התושבים לשמוע רעיונות לשיפור ולקדם אותם כולל שיקוף של הישיבות האלה ניתן דגש במדיה בכדי שהתושבים יראו שהדברים שהם העלו מקודמים באופן מקצועי
7) נקיים ישיבות לצורך מתן פתרונות ומענה לפעילות שוטפת לחיבור בין כל המגזרים בשכונה