יואב בארט

יובלים

מזרח – 4
אודות המועמד/ת:
ספר על עצמך:
שמי המלא, יואב גדליה בארט, אבל לרוב, קוראים לי יוגי. חבר שעבדתי איתו, תומר קורינלדי, התעקש שהוא לא רוצה לקרוא לי בשני שמותיי, ושאל אותי אם ניתן לקרוא לי "יוגי," ומאז, נהייתי יוגי. אשתי ואני שנינו עלינו מחו"ל – אשתי דוברת 4 שפות, גרמנית, צרפתית, עברית ואנגלית, ואני, עברית, אנגלית וספרדית. אני בעל תואר שני במדעי המדינה, בתקשורת פוליטית, מהעברית. כנ"ל, יש לי תואר ראשון במנהל עסקים. ב6 השנים האחרונות אני מגיש תלמידים לבגרות באנגלית בחורב, מקור חיים, ועמל התורה, וכעת מלמד במערבא וישל"ץ. אני רואה את עצמי כאיש חינוך.
ספר על העשייה הציבורית שלך:
לפעמים אני מרגיש שהתעסקתי יותר בשרות ציבורי מאשר בעבודה, מאז שהגעתי ארצה ב2005. התנדבתי בניצנה עבור הסוכנות היהודית בתור מורה ליהדות. גם, הקמתי ארגון לעולים חדשים מאתיופיה – שבות עם – במבשרת ציון. ליווינו, מתנדבים ומתנדבות, מאות עולים חדשים בשבתות וחגים. מדי חודש, חגגנו עם העולים, עם הצגות, מסיבות, ופעילויות מגוונות לכל הגילאים. לאורך השנתיים האחרונות, כיהנתי בתור גבאי בהכנ"ס זכרון קדושים לזכר נספי השואה. יזמתי דברים משמעותיים וגיוסי כספים להחלפת הגג, והחלונות. ערכתי ספר באנגלית עבור סבי אודות הצלתו בשואה.
המצע שלי:
כשהחתמתי שכנים וחברים בכדי להגיש מועמדות למינהל הקהילתי, נשאלתי ע"י שכנה יקרה, "מה המצע של?" אמרתי, "להרחיב את המדרכה ולהוסיף מקומות חניה." אולי תשובתי בנאלית, אך יש מה לשפר כאן בשכונתנו היקרה. הולך להיות מהפך כאן, מפינוי בינוי, עד תמ"א, והתשתיות פשוט לוקות בחסר. אין דרך לומר את זה באופן יותר עדין. ממש בחצרנו, מוסיפים אלפי יחידות דיור ולא נערכנו. אולי צריכים חניה באלכסון. אולי, איכשהו, אפשר להפוך את שטרן לדו-כיווני. באותה המידה שזה נשמע הזוי, חוסר התכנון, מצוקת החניה, המדרכות הצרות, הם עוד יותר הזויים, ואני רוצה לבא בראש פתוח לדון מחדש בנושאים הללו.