לוי ניר

מינהל: חומת שמואל
אזור בחירה: שלב ב'
אודות המועמד/ת:
ניר לוי, נשוי + 3, גר בשכונה כ-10 שנים.
עובד בתחום הבנקאות בירושלים ובעל תואר שני במנהל עסקים, מימון ושוק ההון (MBA), מהקריה האקדמית אונו.
 בשלוש וחצי השנים האחרונות אני חבר בהנהלת המינהל הקהילתי בסטטוס משקיף (לא נציג ציבור נבחר), זאת לאחר שהתבקשתי לתרום מיכולותיי בהתנדבות למען הקהילה והשכונה.
 בחודש ינואר 2020 קיבלתי את אות ראש העיר ירושלים לתושב מעורב בקהילה לשנת 2019 (לחץ לקישור).
 בשנתיים האחרונות אני חבר בוועדה הפיזית בשכונה.
 בשנת 2018 השתתפתי בקורס בינוי קהילה הראשון של המינהל הקהילתי ביחד עם עוד 25 תושבים מעורבים וביחד קידמנו מיזמים שונים לרווחת תושבי השכונה.
הישגים בולטים
1. יזמתי והובלתי את המאבק המוצלח מאד לעצירת התוכנית להקמת מרכז תעסוקה צור באהר-הר חומה – קישור לעצומה, קישור לכתבה.
2. יזמתי והובלתי את המאבק המוצלח לעצירת הריסת חלקים מפארק זלץ לטובת הקמת מגרש כדורגל סינטטי גדול.
3. יזמתי והובלתי שיח מול גורמי המקצוע בעיריית ירושלים קבלת שעות שימוש חופשי במגרש הכדורגל הסינטטי החדש בשכונה, בסמוך לרחוב הרב ישעיהו דולגין, זאת לרווחת תושבי השכונה.
4. השתתפתי בדיונים על תכנון פארק 850 העתיד לקום בשכונה, זאת מתוך ראיה להקים פארק אשר יענה על הצרכים השונים של הקהילה ויהיה פארק חדשני ופורץ דרך בתשתיות ובשירותים.
5. טיפלתי במהלך השנים האחרונות במאות פניות אישיות של תושבים בנושאים שונים הקשורים לשכונה, בתחומי תשתיות, ניקיון, מטרדי רעש ושדרוג גני שעשועים.
6. יזמתי פרויקט של איסוף חולצות בית ספר שונים בשכונה ומסירתן למשפחות אחרות הצריכות אותן.
7. יזמתי הקמה של קבוצת ועדי בתים בשכונה, זאת מתוך מטרה לייצר איגוד של ראשי ועדי בתים בשכונה להתייעצות, שיתוף פעולה וקבלת שירותים שונים הקשורים לתפעול ועד הבית.
8. קדמתי סיור של ראש העיר ירושלים, גורמי המקצוע בעיריית ירושלים ומנכ"ל משרד הבינוי והשיכון ברחוב עמנואל זיסמן, זאת על מנת להציף את הבעיות השונות ברחוב לצורך מתן מענה.
מנהיגות מאחדת וייצוג של כלל תושבי השכונה – חילוניים, דתיים וחרדים.
השכונה המקסימה שלנו, מורכבת מתמהיל ייחודי של מגזרים להם צרכים שונים ומגוונים, מנהיגות שתדע לגשר בין כל הצרכים של התושבים בשכונה יכולה לקדם נושאי רוחב שונים בשכונה בהצלחה גדולה.
הניסיון הרב שצברתי בדיוני הנהלת המינהל בוועדות השונות, קורס בינוי קהילה שסיימתי והקשר מול גורמי המקצוע השונים בעיריית ירושלים יסייעו לי להצליח בתפקידי החשוב שהוא לייצג אתכם בצורה הטובה.
אני מאמין גדול בשכונה שלנו וחושב שאפשר להוביל אותה להיות השכונה הטובה ביותר בעיר ירושלים.

אשמח להציג את עצמי ולהיפגש עם תושבים המעוניינים לשמוע בהרחבה על החזון שלי לקידום השכונה שלנו לשנים הקרובות, אני זמין בפלאפון 050-3810091.