מוטי נחום

מינהל: ארנונה
אזור בחירה: בקעה
אודות המועמד/ת:
1. ספר/י בקצרה על עצמך, מהו הרקע האישי והמקצועי שלך? :

תושב השכונה זה למעלה מ 10 שנים. יחד עם אשתי יסמין אנחנו מגדלים בשכונה את חמשת ילדנו. גדלתי ונולדתי במושב שדי תרומות. בשנת 1999 נרשמתי ללמודים באוניברסיטה העברית, ומאז העתקתי את מקום מגורי לירושלים. אני עורך דין בהשכלתי, בעל תואר ראשון ושני מהאוניברסיטה העברית. בשנת 2016 הקמתי את שטאנג אקו בע"מ, חברת ייזום בתחום האנרגיה הירוקה אשר יזמה והקימה תחנת כוח בצפון המייצרת חשמל מפסולת חקלאית.

2. ספר/י על העשייה הציבורית שלקחת בה חלק – שכונתית/עירונית/ארצית :

בתקופות שונות בחיי הייתי מעורב בפעילות ציבורית, אם כרכז הפנים של אגודת הסטודנטים באוניברסיטה העברית, כשליח של הסוכנות היהודית לקהילות ואוניברסיטאות בצפון אמריקה. בין השנים 2006-2013 שימשתי כיועץ בכיר למנכ"ל משרד החקלאות. וכיועץ בכיר למנכ"ל משרד החקלאות ופיתוח הכפר.
3. מהו המצע שלך – מה חשוב לך להוביל, לשנות או לקדם במינהל בשנים הקרובות, ומדוע חשוב לך להיבחר? :
עבודתי במשך השנים במגזרים שונים, כמנהל בכיר במגזר הציבורי וכמנכ"ל של חברה עסקית, לצד גידול 5 ילדי, שרובם ככולם נולדו בשכונה, הקנו לי יתרון ייחודי המשלב היכרות עמוקה עם המגזר הציבורי והמוניציפלי, לצד היכרות והבנת המגזר העסקי, והאתגרים שלנו כמשפחה וכתושבי השכונה וירושלים בכלל.

אני מעוניין להעמיד את כישוריי וניסיוני, בשיתוף גורמים רבים וטובים בשכונה המעוניינים בייצוג ערכי ומנוסה מול הרשות המקומית. ייצוג שייצור דינמיקה שתאפשר טיפול בצרכים השונים של תושבי השכונה (עומסי תחבורה, חניה, שטחים ציבוריים וגינות, קהילה, הגיל השלישי ועוד)