מיקי דינוביץ

מינהל: ארנונה
אזור בחירה: בקעה
אודות המועמד/ת:
1. ספר/י בקצרה על עצמך, מהו הרקע האישי והמקצועי שלך?:
בן 45, תושב ירושלים כל חיי, וב-15 השנים האחרונות מתגורר בתלפיות. רעייתי יעל גם היא תושבת השכונה מלידה, ויחד אנו מגדלים 4 ילדים, המתחנכים בבתי ספר שונים בעיר.
במקצועי אני כלכלן ואיש פיננסים, בעל תואר MBA במימון ותואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים, שניהם מן האוניברסיטה העברית בירושלים. בשנים האחרונות אני עובד כסמנכ"ל כספים במס' עמותות ובמלכ"רים בעיר.
במהלך השנים שימשתי מרצה בתחומי הכלכלה והמימון במוסדות אקדמיים שונים, וכן במכללה האקדמית עזריאלי להנדסה ובמשרד האוצר, שם התחלתי את דרכי המקצועית.
2. ספר/י על העשייה הציבורית שלקחת בה חלק – שכונתית/עירונית/ארצית :
אני חבר הנהלה וחבר ועדת הכספים בעמותת מיח"א ירושלים – מרכז רב תחומי יהודי-ערבי לטיפול וסיוע לילדים עם ליקוי שמיעה. בעבר שימשתי כגזבר מתנדב בשבט הצופים השכונתי.
במסגרת עבודתי הובלתי מספר פרויקטים חדשים, ובהם, בין היתר, הקמת מרכזים ייעודיים מותאמי תרבות לשילוב בתעסוקה עבור האוכלוסיה הערבית, החרדית ועבור יוצאי אתיופיה. 
3. מהו המצע שלך – מה חשוב לך להוביל, לשנות או לקדם במינהל בשנים הקרובות, ומדוע חשוב לך להיבחר? (עד 10 שורות):

אני רואה חשיבות רבה בניצול המשאבים המיועדים לשכונה לטובת פיתוח ושיפור השירותים הקיימים בה, תוך שמירה על הסובלנות ועל המרקם וההרכב האנושי המגוון המאפיין אותה. המינהל הקהילתי הוא הזרוע המשמעותית ביכולת מימוש הפוטנציאל השכונתי, ככל שייבנה בעבודה משותפת עם כלל הגורמים העירוניים ובשקיפות מלאה כלפי התושבים.