מלי ששון

מינהל: גוננים
אזור בחירה: גוננים מערב
אודות המועמד/ת:
שמי מלי ששון בת 62 נשואה +3 ילדים – ה' חנן אותי גם בנכדים מקסימים. ילידת שכונת גוננים. מיום היוולדי ועד היום מתגוררת ברחוב הורקניה.
בעלי שלמה ששון, ילדיי, חתני, כלותיי, נכדיי וכל משפחתנו הענפה מנהלים אורח חיים דתי ואנחנו חלק בלתי נפרד משכונת גוננים.
לאחר שנפלה בחלקי הזכות לעבוד 44 שנים בעיריית ירושלים באגף רישוי ופיקוח על הבניה, אני מרגישה את הצורך לתרום לקהילה ולתת מעצמי.
במהלך השנים הללו רכשתי ניסיון רב תוך התמודדות עם רשויות שונות, גופים גדולים ואישים בכירים וכאן, יודעת אני ומסוגלת להוביל לשינוי ולקידום דברים. כאחת שגדלה וצמחה כאן, אני מרגישה מחויבות להחזיר טובה לכל אלו שפעלו למען כולנו וגם לכם תושבי גוננים- קטמון.
במסגרת שנותיי הרבות הייתי אוזן קשבת ויד תומכת לתושבי השכונה, בכל התחומים גם כשהייתי עובדת בעריית ירושלים ומגדלת את ילדיי, תמיד מצאתי את הזמן והנכונות לסייע ולא השבתי פניו של אף אחד ריקם.
אני מאמינה שכל אחד מאתנו מביא את הייחודיות שלו ואת היכולת לתת ולעשות, תמיד פעלתי לטובת הפרט והכלל, ללא הבחנה של שייכות למגזר זה או אחר. בשנה וחצי האחרונים מצאתי את עצמי עומדת לא פעם מול גופים שקיבלו החלטות שגויות על שכונתנו.
לכן, היום כאשר יצאתי לפנסיה ויש לי את מלוא הזמן להקדיש ולעסוק לקידום השכונה והקהילה, כולי תקווה שתתנו בי את האמון להוביל לשינויים, לקדם דברים עבורכם ולהרגיש יחד את העשייה!