רמי גולן

מינהל: ארנונה
אזור בחירה: בקעה
אודות המועמד/ת:
ספר/י בקצרה על עצמך, מהו הרקע האישי והמקצועי שלך? :

אני ירושלמי מלידה. תושב בקעה וארנונה יותר משלושה עשורים. בשנתיים האחרונות גר במתחם המגורים החדש ברחוב השופט חיים כהן – צמרת ארנונה. נשוי ואב ל-3 בנים ובת. בעל תואר שני במינהל עסקים למנהלים מאוניברסיטת בר-אילן, ותואר ראשון בניהול מהאוניברסיטה הפתוחה. מוסמך רכש ע"י ארגון מנהלי הרכש. עובד במשרד האוצר ומאחוריי קריירה מקצועית במגוון תפקידים בניהול ההון האנושי, וניהול רכש. פעיל בהתנדבות לאורך כל השנים בהנהגות ההורים במערכת החינוך, חבר האסיפה הכללית של ארגון ההורים בירושלים. מעורבות קהילתית וחברתית עבורי, היא לא רק סיסמא.

ספר/י על העשייה הציבורית שלקחת בה חלק – שכונתית/עירונית/ארצית :

לאורך כל השנים, הובלתי ולקחתי חלק פעיל בוועדי ההורים ובהנהגות ההורים של כל מסגרות החינוך של ילדיי. כחלק מהפעילות, קיימתי פגישות עם הגורמים המקצועיים במשרד החינוך ובעיריית ירושלים, על-מנת לקדם את הנושאים שהיו על הפרק, ולעיתים לשנות החלטות שהונחתו מעל… כמו-כן, בכל אחד ממתחמי המגורים שגרתי בהם תמיד "נפל" עלי תפקיד ועד הבית, כאשר בפעם האחרונה, עמדתי בראש ועד של 132 יחידות מגורים ב-7 בניינים …! עתה, מלבד היותי שוב… ועד הבית, אני גורם מוביל בפורום האורבני של מתחם המגורים ברחוב השופט חיים כהן וצבי נוימן – צמרת ארנונה, שהקמנו לאחרונה.מהו המצע שלך – מה חשוב לך להוביל, לשנות או לקדם במינהל בשנים הקרובות, ומדוע חשוב לך להיבחר? :

חשוב לי להיות מעורב ולהוביל בתקופה הקרובה את נושא התכנון הסביבתי בשכונה. תלפיות וארנונה יעברו בשנים הקרובות מתיחת פנים שכרוחה בבניה מאסיבית למגורים ולמסחר. חלק מהתוכניות נעשו לפני שנים רבות והן אינן מתאימות כבר לצרכים הקיימים היום. אני כאן כדי להשפיע כדי שהתוכניות יתאימו לצרכים הקיימים היום ובשנים הקרובות. כך, מתוכננים בצמרת ארנונה מבני ציבור נוספים על אלו הקיימים כבר ואלו הנבנים כעת. אעמוד על כך, כי אנו התושבים נהיה שותפים פעילים בתהליכי התכנון (שיתוף הציבור), ותבוצע חשיבה נוספת באשר לתוכניות הקיימות, מתוך כוונה לשנותן. בנוסף, אפעל לבנות קהילה פעילה ומעורבת בשכונה. תקופת הקורונה והסגרים שבאו בעקבותיה, הוכיחו לנו שוב, עד כמה קהילה תומכת וערבות הדדית הם מתכון מנצח לקהילה חזקה ובריאה.