שטיין עדי

מינהל: גוננים
אזור בחירה: רסקו
אודות המועמד/ת:
נשואה לאבי, אמא לרמה וכליל. גרה ברסקו כבר 5 שנים ובשכונת גוננים כבר קרוב ל10 שנים.
עורכת-דין במקצועי, עוסקת במשפט מנהלי ובתכנון ובניה. לפני כן עבדתי בארגונים חברתיים בתחום של קשרי ממשל וקידום מדיניות.
– מקימה ומובילה את קהילת 'חלון' – קהילת המשפחות החילוניות של גוננים-רסקו. באירועי הקהילה השתתפו קרוב ל-200 משפחות. הקהילה חיה ובועטת, ממשיכה לגדול ולהתפתח, ואף מקדמת יחד נושאים הקשורים בחינוך תרבות ופנאי עבור הקהילה.
– חברה בפורום האורבני של שכונת רסקו – פועלת לקידום פתרון הוליסטי ומקיף עבור רחוב שמעוני, פועלת לקידום מעבר עבור הולכי רגל דרך חוות הנוער, ועוד.
– הקמתי וניהלתי את מכון 'על משמר הכנסת' – מכון מעקב אחר פעילות של חברי וחברות כנסת בתחום הדת והמדינה.
– יוזמת ומובילה את ה"מסידאבה" – מסיבות החלפת בגדים למידות גדולות (שנערכו בשכונה מספר פעמים). סביב המסידאבה התגבשה קהילה נהדרת של נשים שמקדמת דימוי גוף חיובי לנשים ונערות. הפרויקט זכה לתקציבים עירוניים ולתשומת לב תקשורתית – מקומית וארצית.
אני מתחייבת:
– לשמור על השכונה כשכונה מגוונת ופלורליסטית ולקדם בשכונה שירותים המתאימים לכלל הקהילות החיות בה, בדגש על חינוך, תרבות ופנאי. אני מאמינה כי יש לקדם מענה לצרכים הייחודיים של כל קהילה, לצד הרחבה והעמקה של שיח ושיתוף פעולה בין הקהילות השונות.
– אשים דגש מיוחד על פיתוח וקידום של חינוך מעולה בשכונה לכלל הקהילות החיות בה. אני מאמינה כי המפתח לקידום הקהילתיות וליצירת תחושת שייכות של התושבים לשכונה, טמון בכך. על הפרק (בין השאר): קידום פתרון להיעדרו הכמעט מוחלט של חינוך ממלכתי בשכונה החל מגיל 3, ועוד.
– קידום של חיים אורבניים, נוחים ותוססים. בחזוני – תושבי ותושבות השכונה נהנים מתשתיות עירוניות ברמה גבוהה, מדרכות, ספסלים, שבילי הליכה ואופניים, חניות, ניקיון, פינות חמד ירוקות ועוד. מרחב ציבורי נוח ונעים, שמשמש כר פורה עבור הקהילה כקבוצה ועבור הפרטים המרכיבים אותה.