שינפלד תחיה

מינהל: ארנונה
אזור בחירה: בקעה
אודות המועמד/ת:
נולדתי בירושלים וגדלתי ברמת הגולן, נשואה לדוד ואמא לשישה, בעלת תואר ראשון בהיסטוריה ותעודת הוראה, במשך שש שנים לימדתי בבית ספר המסורתי בכיתת שילוב, גרנו חמש שנים בארצות הברית לצורך מחקר אקדמי של דוד, בקורנל לקחתי קורסים במינהל ציבורי, לפני כשנתיים חזרנו לארץ לירושלים
כתושבת הגולן לקחתי חלק בפעילות בועד ישובי הגולן והייתי רל"שית בגוף המתאם בין כל המחלקות והפעילויות בשטח ובין ההנהלה. הקמתי עם שותפים בארגון ההורים של ירושלים את תחום הגנים והבאנו בשיתוף העיריה ומשרד החינוך לגיבוש מתווה הצהרונים הקיים. בחמש שנות מגורינו באיתקה הייתי חברת הנהלה של ארגון הגג של יהודי איתקה וארגנתי פעילויות לקהילה .
שכונת ארנונה גדלה מאוד בשנים האחרונות, אני מאמינה בשיתופי פעולה בין אנשים ואינטרסים. תקופת הקורונה הדגישה את הצורך בקהילתיות, בשטחים פתוחים, בנגישות לשירותים מקומיים.
בשכונה חסרים מבני ציבור והתשתיות בחלק הותיק דורשות שיפור. ביום יום רובנו חווים בעיות קטנות של מדרכה לקויה , מעברי חציה ותאורה רובנו נבהלים מהבירוקרטיה ולא בטוחים למי בדיוק לפנות. אני מעוניינת להסתכל על הבעיות בצורה כוללת ולהנגיש פתרונות ושירותים לתושבים.