תמם יהודה

מינהל: ארנונה
אזור בחירה: בקעה
אודות המועמד/ת:
ספר/י בקצרה על עצמך, מהו הרקע האישי והמקצועי שלך?:
מתגורר בשכונת ארנונה כעשרים שנה. בן 53, אב לארבעה ילדים ופנסיונר של רשות השידור (אגף שירותי אומנות), קרוב לשלושים שנים. חבר באגודת העיתונאים. כיום מתנדב בתחום הרווחה ב: עמותת דרכי מרים- הסעות לבתי חולים עבור חולי סרטן, זיכרון מנחם- סיוע לחולי סרטן, בית התבשיל- חלוקה יומית של מזון לנזקקים וסלי מזון למשפחות בחגים.

ספר/י על העשייה הציבורית שלקחת בה חלק – שכונתית/עירונית/ארצית :
בשכונת ארנונה יזמתי אירוע "ל"ג בעומר פתוח" אליו הצטרפו מאות תושבי השכונה. אני נמצא בקשר ישיר עם מנהלת תחום ההתנדבות בעיריית ירושלים. בין היתר, הקמתי פרויקט לחלוקת ארטיקים בבתי חולים. הפרויקט נולד מתוך צורך רפואי של חולי סרטן לאחר כימו, חולים עם פצעים בפה, ילדים במיון שצריכים לאכול משהו מתוק כדי להשתחרר. הפרויקט כלל הצבת מקררים במחלקות שונות (הדסה עין כרם ושערי צדק) וניהול מערך מתנדבים, באופן יום-יומי. אני משמש כתובת לעשרות תושבים בשבוע להתייעצות ולתיווך בנושאים שונים הקשורים ברווחה וקהילה.

מהו המצע שלך – מה חשוב לך להוביל, לשנות או לקדם במינהל בשנים הקרובות, ומדוע חשוב לך להיבחר? (עד 10 שורות – יתכן ולא נוכל לפרסם את כולן) :
חשוב לי להוביל פיתוח תרבותי של השכונה, עזרה לקשישים (בני הגיל השלישי) ורתימת בני הנוער לעשייה. אני מעוניין לחזק את ערוצי התקשורת של המינהל הקהילתי עם התושבים, בין היתר על ידי חלוקת עיתון שכונתי פיסית לתיבות הדואר וחיזוק ערוצי המדיה. אני מעוניין להנגיש פרויקטים קיימים לתועלת הציבור ולפתח מענים חדשים ייעודיים.